Član Upravnog odbora Društva direktora škola Srbije Milibor Saković izjavio je danas FoNetu da je onlajn nastava “najblaži način” da se prevaziđu problemi u školama u kojima postoji podeljenost kolektiva ili su u toku učeničke blokade.
Član Upravnog odbora Društva direktora škola Srbije Milibor Saković izjavio je danas FoNetu da je onlajn nastava “najblaži način” da se prevaziđu problemi u školama u kojima postoji podeljenost kolektiva ili su u toku učeničke blokade.